عضو باشگاه بازاريابان ايران شويد


تماس با مشاور ارشد
196 85 34 0912
77655810  021

   
کسب و کار جدید جدید گوگل

گوگل روز گذشته از برنامه‌های خود برای راه اندازی خدمات تازه‌ای موسوم به دامنه‌های گوگل خبر داد. این سرویس تنها از طریق دعوتنامه برای کاربران فعال می‌شود.
به گزارش فارس به نقل از نکست دیجیت، گوگل امیدوار است با ارائه این خدمات خرید و ثبت دامنه‌های مختلف اینترنتی را برای صاحبان مشاغل راحت‌تر کند.
هدف دیگر از اجرای این طرح جلب نظر مساعد صاحبان مشاغل کوچک و پر کردن شکاف ناشی از عدم ارائه خدمات دامنه برای کاربران برنامه‌های همراه گوگل و دیگر خدمات تجاری و حرفه‌ای است.

سرویس یاد شده فعلا در مرحله آزمایشی است و تنها عده محدودی از کاربران می‌توانند از آن استفاده کنند. این افراد پس از دریافت دعوتنامه می‌توانند بازخوردهای خود را برای گوگل ارسال کنند. گوگل علت حضور در این بازار را رشد و رونق آن اعلام کرده، البته این شرکت باید با رقبای بزرگی مانند Godaddy و Hostgatorرقابت کند.
گوگل وعده داده که بهترین دامنه‌ها را برای مشتریان خود برمی‌گزیند و در زمینه یافتن، انتقال و مدیریت آنها نیز به افراد کمک خواهد کرد. یکی از مزایای این خدمات نسبت به برخی خدمات مشابه امکان ثبت مخفیانه اطلاعات افراد است که دسترسی عموم به آنها را غیرممکن می کند. هزینه ثبت دامنه ها از طریق این سرویس 12 دلار در سال اعلام شده است.

همکاری با سرویس های میزبانی Shipify، Squarespace، Weebly و Wix، ارائه خدمات طراحی وب، تجارت الکترونیک و سرویس های مدیریتی نیز از سوی گوگل پیش بینی شده است. این شرکت می گوید 55 درصد از صاحبان مشاغل کوچک فاقد وب سایت هستند و می توان امیدوار بود از این طریق به ثبت دامنه و راه‌اندازی وب سایت علاقمند شوند.

        بعد    آخر