تماس با مشاور ارشد    196 85 34 0912           77655810  021

اول    قبلی    بعدی    آخر   
پارك بازاريابي ايران در يك نگاه

پارك بازاریابی ایران از سال 1386 با هدف مطالعه و اجرای پروژه های مدیریت بازار ( بازاریابی ) و فروش وارد عرصه اقتصاد کشور گردید و در همین راستا نیز با گردآوری متخصصان مجرب در قالب هیئت علمی و اتاق فكر پارک بازاریابی ایران یکی از قوی ترین هسته های بازاریابی کشور را تشکیل داده است. و به تبع آن نیز با تشکیل باشگاه بازاریابان ایران گامی بلند در توسعه و یکپارچگی مدیریت بازاریابی در ایران برداشت. پارك بازاریابی ایران سابقه همکاری با واحدهای خدماتی و صنعتی متفاوتی را در رزومه فعالیتی و پژوهشی خود دارد.
آنچه در پارک بازاریابی ایران انجام می شود، ایده زایی، تدوین، اجرا، ارزیابی پروژه های مدیریت بازار و توسعه پایدار این علم غنی بر اساس تجربه و مطالعه می باشد. پارک بازاریابی ایران مورد حمایت وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان توسعه تجارت ایران، اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران، سازمان صنایع و معادن استان تهران و بسیاری از سازمان‌ها می باشد. 
یكی از وجوه تمایز پارك بازاریابی ایران، طراحی و راه اندازی برنامه بازایابی و فروش سیستماتیك  می باشد كه برای اولین بار در كشور توسط افراد مجرب حاضر در اتاق فكر پارك بازاریابی ایران طراحی و پیاده سازی گردید.

و بازاريابی خدماتی است که مشاوران پارك بازاریابی ایران انجام می دهند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اول    قبلی    بعدی    آخر   
اخبار داخلي
تبليغات        بعدی    آخر